Wyniki wyszukiwania dla: Rolnik LiliaWpisy internautów dotyczące imienia Lilia

Narazie brak informacji o tym imieniu/nazwisku
Wiesz coś na temat tego imienia/naziwska? Podziel się i dodaj informację o tym!

Podaj swoje imię, nazwisko, ewentualnie pseudonim
Twój adres e-mail
Czy pokazywać Twój adres e-mail przy Twoim wpisie?

Wpisz swoje informacje:

Znane osoby o imieniu Lilia:
 1. Lilia – imię żeńskie. lilia (fleur-de-lis) – figura heraldyczna. lilia – rodzaj roślin z rodziny liliowatych. lilia (lilijka) – symbol ..
 2. Lilia (Lilium L.) – rodzaj bylin cebulowych z rodziny liliowatych , obejmujący około 75 gatunków . jest lilia biała (Lilium candidum L. ..
 3. Lilia – imię żeńskie pochodzenia łacińskiego. Od tego imienia powstało inne, w dwóch wariantach pisowni: Liliana i Lilianna ...
 4. Bardzo znaną lilią herbową jest również herb Florencji – czerwona lilia w srebrnym polu. Trzy białe fleur-de-lis widnieją również na herbie..
 5. Flavio Gioja , który udoskonalił budowę kompasu, zastąpił ją symbolem lilijki na cześć Karola I , w którego herbach pojawiała się lilia herbowa . ..
 6. Lilia złotogłów (Lilium martagon L.) – gatunek byliny z rodziny liliowatych (Liliaceae). Występuje w Europie i Azji . W Polsce jest ..
 7. Lilia Osterloh (ur. 7 kwietnia 1978 w Columbus ) - amerykańska tenisistka, zwyciężczyni trzech turniejów WTA w grze podwójnej, ..
 8. Lilia Skala, właśc. Lilia Sofer (ur. 28 listopada 1896 w Wiedniu , zm. 18 grudnia 1994 w Bay Shore na Long Island ) – amerykańska ..
 9. Lilia bulwkowata (Lilium bulbiferum L.) – gatunek rośliny z rodziny liliowatych . Rozmieszczenie geograficzne: Występuje wyłącznie w górach ..
 10. Lilia biała (Lilium candidum) – gatunek rośliny z rodziny liliowatych . Pochodzi z Bałkanów i Azji Zachodniej . Rośnie na skalistych ..

Wpisy internautów dotyczące nazwiska Rolnik

Narazie brak informacji o tym imieniu/nazwisku
Wiesz coś na temat tego imienia/naziwska? Podziel się i dodaj informację o tym!

Podaj swoje imię, nazwisko, ewentualnie pseudonim
Twój adres e-mail
Czy pokazywać Twój adres e-mail przy Twoim wpisie?

Wpisz swoje informacje:

Znane osoby o nazwisku Rolnik:
 1. Rolnik – osoba pracująca na roli , uprawiająca swoją bądź cudzą ziemię rolną . Często specjalista w zakresie rolnictwa . Zawody związane ..
 2. Rolnictwo – jeden z działów gospodarki , którego głównym zadaniem jest dostarczenie płodów rolnych. Rolnictwo uzyskuje produkty roślinne i..
 3. ORP Rolnik - polski mały okręt rakietowy projektu 1241RE Mołnia , w kodzie NATO: Tarantul-I. Jest to czwarty okręt tego typu w Polskiej ..
 4. Rolnik ryczałtowy – pojęcie zdefiniowane w art. 2 pkt 19 ustawy o podatku od towarów i usług , gdzie rozumie się przez to rolnik a ..
 5. Rolnik indywidualny - w myśl ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego z 2003 roku jest to osoba fizyczna , będąca właścicielem lub ..
 6. polski rolnik z Wileńszczyzny , poseł do Sejmu Ludowego Litwy w 1940 roku, deputowany do Rady Najwyższej Litewskiej SRR . Był jednym z ..
 7. Jan Augustyn (ur. 12 stycznia 1882 w Grabinie koło Prudnika, zm. 20 czerwca 1940 w Buchenwaldzie) – śląski rolnik, działacz społeczny. ..
 8. Historia: Klub Uczelniany AZS Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie powstał w 1973 roku. Początkowo jako AZS Wyższej Szkoły ..
 9. Przydomek "Rolnik" wziął się ze szczególnej troski króla o najniższe klasy społeczne. Szczególną zasługą króla było sadzenie lasów na ..
 10. Plik:emilcin-polana1. jpg | Polana w Emilcinie w 2006 roku – widok od strony północnej na miejsce, gdzie miał unosić się statek Plik:..

TAG - inne imiona:

Lilia Strzelczyk Lilia Bała Lilia Pisarczyk Lilia Waga Lilia Żołna Ania Bogusław Cezary Eliza Gerbert
TAG - inne nazwiska:

Aldona Rolnik Arkady Rolnik Cecylia Rolnik Judyta Rolnik Małgorzata Rolnik Jurkowski Lubiński Rojewski Jaszczuk Dereń


TAG - inne imiona i nazwiska:

Rak Anastazja Januszewska Brygida Jóźwik Danka Piętka Nikola Mioduszewski Okrzesław
Markowski Benedykt Piwowarczyk Edyta Wojda Ernest Lewiński Norbert Małkowska Ola